SEKTÖRÜN EN BÜYÜK BULUŞMASI OLAN MAKTEK AVRASYA FUARI’NA CRAFT MARKAMIZ İLE KATILIM SAĞLADIK


Sektörün en büyük buluşması olan MAKTEK AVRASYA Fuarı’na CRAFT markamız ile katılım sağladık.
 
"Makina Üreten Makinaların Fuarı" MAKTEK Avrasya 2018, 2-7 Ekim tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Yurt içinden ve yurt dışından 50 bini aşkın ziyaretçi ağırlayan fuara, Craft markamız ile geniş bir katılım sağladık. Torna, freze, matkap, şerit testere ve daire testere ürün gruplarından 30 farklı modelin sergilendiği standlarımız 6 gün boyunca yoğun ziyaretçi ağırladı.
 
Satıh taşlama, masaüstü torna, masaüstü freze ve bileme makinaları gibi çalışması tamamlanan yeni ürün gruplarımızın de yer aldığı Craft 2018-19 kataloğu, ziyaretçiler için önemli bir çözüm kaynağı oldu. Standlarda yer alan ürünlerimizin yanı sıra kataloğumuzdaki farklı modellerin de ilgi görmesi çalışmalarımızın olumlu bir karşılığı olmuş, yeni çalışmalar için de bizlere yön vermiştir. Universal ağır tip tornalarımız ve testerelerimiz özellikle öne çıkan ürün grupları oldu. Kullanıcılarımızın ihtiyaç ve önerilerine göre kendini yenileyen, geliştiren bir marka olmaya devam edeceğiz.
 
İstanbul ve çevre iller başta olmak üzere ülkemizin her bölgesinde ziyaretçi ağırladık. Farklı bölgelerden gelen ziyaretçilerimizle imalat sektörünü değerlendirme, kendilerine katkı sunabilme fırsatı bulduk. Üniversite ve meslek liselerinden standlarımızı ziyaret eden eğitimci ve öğrencilerimizin ilgileri de bizleri ayrıca memnun etti. Yurt içi ziyaretçilerinin yanı sıra Makedonya, Bosna Hersek, Azerbaycan, Portekiz, Pakistan, Cezayir, Filistin başta olmak üzere birçok yurt dışı ziyaretçisi ile Craft üzerine verimli görüşmeler yapılarak ilk ticari adımlar atıldı. Craft’ın yurt dışına açılması üzerine yapılan çalışmaları fuarla birlikte hızlandırarak ülke ekonomisine daha fazla katkı sağlamayı hedefliyoruz.
 
3. Salondaki standımızın yanı sıra Konya uzman bayimiz İhsan Koçak’ın da  14. Salondaki standında markamızı geniş bir alanda sergilemesi, ürünlerimizin daha fazla ziyaretçiyle buluşmasını sağlamış, fuar verimini de önemli ölçüde arttırmıştır.
 
Maktek Avrasya’da standlarımızı ziyaret ederek markamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
 
Gelecek fuarlarda görüşmek dileğiyle.